Informacje ogólne


Półkolonie to świetna zabawa dla dzieci w czasie ferii i wakacji! Każdy turnus to inny temat do wyboru!

  • jeden turnus półkolonii to jeden tydzień,
  • opieka nad dziećmi od poniedziałku do piątku (a dla chętnych nawet do sobotniego poranka) w godzinach 7:30-16:30,
  • tematy dostosowane do wieku dzieci (5-12 lat),
  • małe grupy – do 10 osób,
  • codziennie zajęcia programowe (zgodne z tematem), wyjścia i wyjazdy,
  • gry i zabawy integracyjne,
  • cztery posiłki dziennie: śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek (obsługuje nas zaufana firma cateringowa. Menu jest do Państwa wglądu w poniedziałek rano),
  • codziennie nasi podopieczni realizują zadania programowe - zgodne z wybranym tematem oraz wspólne wyjścia i wyjazdy (basen, grota solna, Planetarium, muzea, American Corner itp.).

 

Z piątku na sobotę proponujemy nocowanie w naszym centrum - jest to Noc Szalonych Naukowców. Przyprowadzają Państwo pociechy w piątek rano - jak w każdy dzień tygodnia, ale z wyprawką na nocowanie, a odbierają w sobotę około 9:00, zaraz po śniadaniu.

Koszty:

Koszt półkolonii to 440 złotych za jeden pełny tydzień. Drugi turnus tego samego uczestnika to koszt 399 złotych. W przypadku rodzeństwa cena dla każdego z dzieci to 399 złotych (opłata za dwie osoby uczestniczące - 798 złotych).

Cena PROMOCYJNA - 399 złotych - obowiązuje wszystkich, którzy zapiszą się i wpłacą zadatek (100 złotych) do 31 maja 2017 roku. W przypadku rezygnacji z turnusu ZADATEK nie podlega zwrotowi ze względu na poniesione przez Organizatora koszty (wpłaty zaliczek, ubezpieczenie). Uprzejmie prosimy nie potrącać sobie proporcjonalnych części całej opłaty z powodu nieobecności dziecka. O obniżeniu kosztów decyduje Organizator. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

Turnus 4-dniowy – 14-18.08. (poniedziałek 14 sierpnia i od środy 16 sierpnia do 18 sierpnia 2017 r.) – kosztuje 360 złotych.

Noc Szalonych Naukowców nie podlega żadnym dodatkowym opłatom, udział w niej jest dobrowolny, ale o nocowaniu dziecka w naszej siedzibie decydują rodzice w porozumieniu z wychowawcą półkolonijnym dziecka.

Wpłat można dokonywać osobiście w sekretariacie fundacji w Chorzowie przy ulicy Mościckiego 21 lub przelewem na konto Fundacji Edukacyjnej Kombinatory: 78 1940 1076 3111 0743 0005 0000. W tytule przelewu prosimy umieścić imię i nazwisko zapisanego dziecka oraz termin turnusu.

Wpłata zadatku jest potwierdzeniem zarezerwowanego miejsca i powinna zostać uiszczona w ciągu 3 dni roboczych od zapisania dziecka. Pozostałą część opłaty prosimy uiścić najpóźniej 7 dni kalendarzowych przed rozpoczęciem półkolonii. W przypadku zapisania późniejszego niż 7 dni przed rozpoczęciem turnusu, prosimy o jednorazowe uiszczenie całej opłaty i przesłanie dowodu wpłaty. Poza zadatkiem elementem obowiązkowym przed rozpoczęciem turnusu jest dostarczenie wypełnionej karty półkolonijnej dziecka oraz podpisanego regulaminu. Po uiszczeniu wpłaty i dostarczeniu dokumentów dziecko zakwalifikowane zostaje do uczestnictwa w półkoloniach.

PLAN DNIA

7.30 - 8.30 Przyprowadzanie dzieci, zabawy integracyjne

8:30 – 9:00 Śniadanie

9:00 – 13:00 Zajęcia programowe, wyjścia, wyjazdy (w międzyczasie drugie śniadanie)

13:30 – 14:00 Obiad

14:00-15:30 Zajęcia programowe

15:30-16:30 Gry i zabawy oraz zajęcia plastyczne z przerwą na podwieczorek

Aktualności

Więcej aktualności

Skanuj i kombinuj!


Ciekawostki