Wydarzenia


LEGOMANIAKI

LEGOMANIAKI

      LEGOMANIAKI

- warsztaty robotyki dla dzieci

Kiedy: 28 listopada (sobota), 10.00 – 12.30

Gdzie: Chorzów, ul. Mościckiego 21

 

Za ile? 40 złotych

 

Lubisz budować różne konstrukcje z klocków Lego? Chciałbyś stworzyć własnego robota, który się porusza, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nic się nie martw! Nasza prowadząca krok po kroku przybliży Ci świat robotów i ich budowy. Sam będziesz zdziwiony, że to takie proste! Zostań Legomaniakiem i dołącz do nas! Na zajęciach korzystamy z klocków Lego Technics.Inne wydarzenia z tego dnia:

SZARO, BURO I PONURO? – ALEŻ NIE!

 Szaro, buro i ponuro? Ależ nie!

- zaglądamy do jesiennych ogródków

Kiedy: 28 listopada (sobota), 12.00 – 13.30

 

Gdzie: Bytom, (zbiórka: parking przy cmentarzu ul. Staffa - skręt z ul. Witczaka)

Za ile? 12 złotych

 

Tym razem zamiast biegać po lasach czy polach wybierzemy się na spacer ogródkowymi alejkami. Przyjrzymy się jak ogrodnicy przygotowują ogród do zimy i jak sama przyroda się do zimy przygotowuje. Jeden z ogródków zwiedzimy bliżej i z pewnością coś miłego będzie tam na nas czekać. Wspólnie zajrzymy w różne miejsca (np. do szklarni i do kompostownika) oraz przymierzymy się do ogrodowych narzędzi. 


Magiczne Dłonie

  MAGICZNE DŁONIE

- warsztaty języka migowego

Kiedy: 28 listopada (sobota), 10.00 – 11.30

Gdzie: Chorzów, ul. Mościckiego 21

 

Za ile? 15 złotych

 

Dłonie potrafią przekazać wiele! Język migowy to wizualny język, mający w sobie coś ze sztuki. Dzięki temu podczas warsztatów z pewnością będzie ciekawie i intrygująco ... Przekazywanie tajnych znaków, rozszyfrowywanie kodów, ale także kilka faktów dotyczących Kultury Osób Głuchych! To wszystko w bardzo aktywnej formie! 

Dodatkowo na zajęciach odwiedzi nas gość specjalny :) Zapraszamy!


Archiwum